KİMDİR BU EMRE?

1988 yılında İstanbul Üsküdarda doğan ama daha 2 yaşına basmadan Çanakkaleye yerleşip tamamen Çanakkale kültürüyle yetişmiş bir insandır.

Tahsil hayatına anaokulunda okuldan atılmakla başlayan, anaokulunu başka okulda tamamladıktan sonra 1.sınıfa erken başlayan bir insandır.

Vasat öğrencilik dönemlerinden sonra meslek lisesinde okuyan ama kendini orada bulup mühendis olmayı kafasına koyan insandır.

Öss sınavında mühendislik yazamayacağı acı bir gerçekle suratına çarpılan ama 2 yıllık bir bölümden sonra dgs diye bir sınavın olduğunu ve oradan geçiş yapabileceğini farkeden insandır.

2005’de liseden mezun olup 2 yıllık okulu 1 yıl uzatarak 2008’de mezun olan, tembellik çizgisini yine bozmayan insandır.

2009 DGS sınavında Türkiye 291.si olarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünü kazanan insandır.

Çocukluk yıllarından bu yana toplam 11 ayrı sporla ilgilenen, lise yıllarından itibaren de birçok sosyal proje ve toplulukta başı çeken ya da çekenlerden olan insandır. 

Hayatında sadece bir kez yurtdışına (Almanya) çıkmış, 12 gün gezmiş ama hep başka ülkelere de gitmeyi hedefleyen bir insandır.

Mühendisliğe gelene kadar okuduğu elektrik ve endüstriyel elektronik bölümlerinden uzaklaşarak otomasyon teknolojileri ile ilgilenmeye başlayan bir insandır.

Hiçbir teknik konuda uzman olmayan her şeyden ufak tefek bilgisi olan bir insandır.(çok kötü bişey)

Hobi olarak spor dışında film öyküsü yazan bir insandır.

Hayatı boyunca ticaretle uğraşan, kendini insan ilişkileri, kişisel gelişim ve yönetim teknikleri konusunda geliştirmeye çalışan insandır.

Bu gelişimlerin sonucu olarak başarılı bir CEO olmayı hedef edinmiş, bu uğurda ekonomi veya işletme yüksek lisansına karar vermiş, kendine özgü yönetim stratejileri geliştirmeyi planlayan insandır.

Bir çok projede yer almış, başarılı olma yollarını denemiş, yarışmalara katılmış ama elle tutulur bir başarıya ulaşamamış bir insandır.

İlk başarısına ulaştıktan sonra, kendi markasını yaratıp zirveye taşımayı düşünen bir insandır. (Denendi ve başarısız olundu.)

Gerçekten bir gün büyük bir şeyleri değiştirebileceğine, yeni bir algı yaratabileceğine inanan bir insandır.

Geçmişi okuduğunuz gibi pek parlak olmasa da hayatı hep ilginçliklerle geçmiş ama geleceğine yönelik büyük hayalleri olan bir insandır.